İlan Sitelerinde Tc Kimlik No Zorunluluğu (WordPress) Eklentisi

İlan sitelerinde kimlik gizlenerek ilan verilmesini engellemek için kişinin kendisine, eşine, birinci ve ikinci derece kan hısımlarına ait olmayan ya da sahibi tarafından yetkilendirilmediği taşınmaz veya taşıtı ilana koyabilmesi yasaklandı.

İlk paragrafta yazılana göre tc kimlik zorunluluğu geldi ilan siteler için, wordpress eklentisi eksikti bunun kodlaması bir kaç saatte bitti.

İlan Sitelerinde Tc Kimlik No Zorunluluğu wordpress eklentisi taze taze çıktı ilk kullanacak olanlardan biri olacaksınız.

İlk seçenek otomatik olarak kayıt alanına doğrulama için zorunlu alanlar ekler siteadi.com/wp-register.php

İkinci seçenek önemli olan kısım kısa kod ile kayıt formu oluşturma ve güncelleme işlemi yapma.Kısa kod bu : [tc_kayit_form]

Son olarak indirme bağlantısı paylaşıyorum.Hata istek sorunları yorum olarak ekleyebilirsiniz diyecem yorum formunun çalışıp çalışmadığını bilmiyorum mail gönderin çok zorunlu bir durum varsa whatsapp ile iletişime geçin.

İndirme Bağlantısı : https://github.com/yeniref/zorunlu-tckn 

Not : Sunucuda Soap eklentisi kurulu olması gerekiyor NVİ den kontrol sağlamak için.

  • 02 Kasım 2023
  • 241
  • Genel

Etiketler

İlan Sitelerinde Tc Kimlik No Zorunluluğu (WordPress) Eklentisi Yorumlar - 0

Yorum Ekle

Blogda Ara: :

Yazar Hakkında :

Our Instagram :

Kategoriler :

Sorunuz var mı ?

İletişim Kurun: Sorularınız, önerileriniz veya işbirliği teklifleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.