Ziraat Bankası Bingöl Şubesi

(1 Yorum)
0
Görüntülenme - 20 Yorum Ekle

Bingöl Ziraat Bankası Bingöl Şubesi

Bingöl Ziraat Bankası Bingöl Şubesi, Bingöl ilinde hizmet veren bir banka şubesidir. Banka, müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunarak finansal ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır. Şube, banka ATM'si ile de müşterilerine 7/24 hizmet sunmaktadır.

Bingöl Ziraat Bankası Bingöl Şubesi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur. Müşterilerine ilgi ve alaka ile yaklaşarak, onların finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Banka, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, onların güvenini kazanmıştır.

Bingöl Ziraat Bankası Bingöl Şubesi, şehirdeki finansal ihtiyaçları karşılamak için kurulmuş bir kuruluştur. Şube, bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vererek, onların bankacılık işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Banka, kredi, mevduat, yatırım ve sigorta gibi çeşitli finansal ürünler sunmaktadır.

Bingöl Ziraat Bankası Bingöl Şubesi, şehirdeki ekonomik büyümeye katkıda bulunmaktadır. Banka, müşterilerine uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile kredi imkanı sunarak, onların işletmelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, şube aracılığıyla yapılan yatırımlar da şehirdeki ekonomik aktiviteyi artırmaktadır.

Bingöl Ziraat Bankası Bingöl Şubesi, şehirdeki bankacılık ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir kuruluştur. Şube, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak, onların finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Banka ATM'si ile de müşterilerine kolaylık sağlayarak, 7/24 hizmet sunmaktadır.

Siteyi ziyaret et

Etiketler

Tanıtım Videosu

Bingöl Merkez Ziraat Bankası Bingöl Şubesi Yorumlar - 1

Qnot_Rehber

Bingöl Ziraat Bankası Bingöl Şubesi hakkında yorum yapmak ve puan vermek istiyorum.Banka hizmetleri konusunda oldukça memnun kaldım. Şube içerisinde bulunan ATM'lerin sayısı yeterli ve herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerimi gerçekleştirebiliyorum. Banka personeli de oldukça ilgili ve yardımcı oluyor. Finansal konularda da ihtiyaçlarımı karşılamak için çeşitli seçenekler sunuyorlar.Ancak, şubenin fiziksel olarak biraz daha genişlemesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle yoğun saatlerde sıra beklemek zorunda kalabiliyoruz. Bunun dışında herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.

27 Ekim 2023
Ahmet İlhan

Ahmet İlhan

10 numarali musteri iliskilerinde fişsiz müşteri alması bingöl şehir olmasına rağmen köy kuralarįla işletiliyor.

2019:10:02 06:32:56
Faik Yağcı

Faik Yağcı

Şehrin yabancısı olduğum için çok tedirgin gittim ama çok ilgili davrandılar. Hizmet çok iyiydi teşekkür ediyorum.

2022:01:11 08:33:14
Hazar Koyuncu

Hazar Koyuncu

Calisanlari çok kaba özellikle kadın çalışanları kendilerini aşırı bir şey zannediyolar 0 memnuniyet

2019:10:16 12:28:20
Mustafa Atescelik

Mustafa Atescelik

Yoğunluklarına rağmen Güleryüzlü ve müşterilerine gereken önemi gösterdikleri için banka personelleri takdire şayan..BİR BANKADAN DAHA FAZLASI

2019:10:31 15:54:07
Hasret İzgi

Hasret İzgi

Telefonlara bakılmıyor. Mesai saati icinde 10 defa aradım açmadılar. Bu sorumsuzluktur.!!!

2019:10:10 07:25:55

İnceleme Ekle ve Değerlendir

Bu yer için puanınız :

Mesai Saatleri :

Açık
  • Pazartesi 09:00–17:00
  • Salı 09:00–17:00
  • Çarşamba 09:00–17:00
  • Perşembe 09:00–17:00
  • Cuma 09:00–17:00
  • Cumartesi Kapalı
  • Pazar Kapalı

Bingöl Merkez 1 Haftalık Hava Durumu :

Benzer İşletmeler :

Öne Çıkan Şehirler

Şehirler Kataloğu

Türkiye'nin her şehrini keşfetmek için en iyi kaynak burada. Kullanıcılarımızdan ve dostlarımızdan gelen önerilerle, Türkiye'nin dört bir yanındaki şehirler hakkında en güncel bilgilere sahip olun. Her şehrin kendine özgü güzelliklerini, lezzetlerini ve sürprizlerini keşfedin. Türkiye'nin her bir şehrini daha iyi anlamak için buradayız. Planlarınızı yaparken rehberimize göz atın ve unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayın. Türkiye'nin çeşitliliğini ve zenginliğini keşfedin. Bize katılın ve Türkiye'nin şehirlerine dair içeriklerimizden ilham alın.

Hepsini gör
İşletme Sahibi ile Sohbet Et

rehber

Çevrimiçi Dışı